کسب رتبه برتر در جشنواره ایده ها و فرصت ها

کسب رتبه برتر در جشنواره ایده ها و فرصت ها

خدا را شاکریم که توفیق خدمتگزاری به کشور عزیزمان نصیبمان شد

تیم توسعه حقوق فناوری اطلاعات برهان موفق به کسب رتبه برتر در چهارمین جشنواره ملی ایده‌ها و فرصت‌ها شد.

این جشنواره که توسط معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه در تاریخ 28/11/97 برگزار شد با تقدیر از تیم برهان ما را بیش‌ازپیش به هدفمان برای داشتن جامعه‌ای ایمن، سرآمد و سالم، امیدوار کرد. امید است بتوانیم سهمی در آبادانی و پیشرفت کشورمان ایفا کنیم.

معاون رئیس قوه قضائیه در این جشنواره حضور داشتند. جناب آقای محمدباقر الفت فرمودند: همین برگزاری جشنواره خود به کنترل آسیب های اجتماعی کمک می کند، آسیب های اجتماعی را با تحکم خیلی کم می شود کنترل کرد و از آن کمتر می شود خیلی کم کاهش داد. آسیب دیدگی را همین افراد به وجود می اورند چه بسا خودمان از عوامل آسیب ها باشیم. همین که به وجود آسیب ها فکر می کنیم بزرگترین اقدام است که جهت صیانت و نگهداری از نظم جامعه و ارتقاء زندگی اجتماعی کمک می کنیم.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه با بیان اینکه شاید برای شما سوال باشد که ما جشنواره ایده ها را برگزار کنیم و اسمش را کارآفرینی اجتماعی بگذاریم ، گفت: میشود از ایده ها و فرصت ها استفاده کنیم در واقع یک شکوفایی ایجاد کنیم. وقتی به یک اشتراک نظری در قوای مختلف رسیدیم و جوانان را به شرکت در این جشنواره ها مشتاق کردیم این کار خیلی بزرگی است در کنار این جشنواره ها مراکز شکوفایی را هم ایجاد کنیم و استعدادها را عملیاتی کنیم و مشوق مادی هم ایجاد کنیم قطعاً به تعداد شرکت کنندگان اضافه می شود و با علاقه مندی بیشتر جوانان به این عرصه ها باز می شود.

وی افزود: با یک نفر که بیش از 2000 میلیارد تومان در داخل و خارج از کشور ثروت دارد صحبت می کردم و او می گفت من در جوانی به ثروت رسیدم و هم به غذای معنوی رسیدم و هم به غذای مادی. این ایده ها اگر درآمدزایی داشته باشد برای صاحبان آنها خیلی خوب است و بقیه را هم تشویق می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *